28 listopada br. ruszyła w Tychach druga edycja konkursu „SENIORZY Z PASJĄ” realizowanego przez fundację Internationaler Bund Polska.

To już kolejna edycja konkursu, którego celem jest wyłonienie oraz nagrodzenie aktywnych i pełnych pasji seniorów działających społecznie na rzecz środowiska lokalnego. W tym roku kapituła konkursu przyzna nagrody w dwóch kategoriach: Aktywny Senior oraz Przyjaciel Seniorów. W drugiej kategorii konkursu można nominować osoby fizyczne działające na rzecz seniorów w ramach aktywności społecznej lub zawodowej, których zaangażowanie i oddanie działaniu zasługuje na szczególne uznanie.

Zeszłoroczne doświadczenia pokazały, że wśród tyszan działa bardzo wielu aktywnych, pełnych idei i zaangażowania seniorów, których na co dzień często nie zauważamy. Dlatego konkurs i uroczysta gala wręczenia nagród laureatom to doskonała okazja aby docenić ich zaangażowanie i dać motywację do dalszych działań.  Wypełnione zgłoszenia można składać w siedzibie organizatora: Klub Seniora Platyna prowadzony przez fundację Internationaler Bund Polska, ul. Edukacji 11, w godzinach 7-15 od poniedziałku do piątku lub wysłać za pomocą poczty elektronicznej na adres: seniorzy.ib@gmail.com .

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *